Призрак-8GL

Головна > Каталог > Призрак-8GL

«Призрак-8GL» має «на борту» все, що потрібно для створення повноцінного охоронно-телематичного комплексу. У комплектацію системи включені модуль GPS / ГЛОНАСС для точного визначення місця розташування автомобіля, мініатюрний мікрофон – щоб власник автомобіля міг дистанційно почути, що відбувається в салоні, а також радіопозначки відразу двох типів: мініатюрна Slim-мітка для аутентифікації і ключ-мітка Key ID, за допомогою якого можна вмикати і вимикати режим охорони. Сигналізація оснащена безключевим обхідником штатного іммобілайзера, зовнішнім модулем для підключення автозапуску і функцією управління передпусковим підігрівачем двигуна.

Сигналізація має повний набір захисних функцій (Immobilizer, PINtoDrive, AntiHiJack, захист штатного радіоканалу, блокування відкриття ЦЗ автомобіля та ін.).

GSM-сигналізація «Призрак-8GL» підтримує роботу з двома шинами CAN і має можливість автоматичного узгодження з автомобілем. Крім того, вона оснащена модулем Bluetooth, який забезпечує шифрований бездротової канал зв’язку для роботи з радіомітками та іншої периферією (наприклад, з підкапотним модулем HCU230 / BT).

Доповнюють багатство функціоналу цієї моделі сигналізації телематичний web-сервіс Призрак-Моніторинг і мобільний додаток «Призрак» для операційних систем iOS і Android.