Про нас

Головна > Про нас

1000+ встановлених систем автозахисту

0 викрадених автомобілів під нашим захистом

100% задоволених клієнтів

01. Наші переваги
Наша основна перевага над конкурентами — це якість.
Ми, так само як і ви, хочемо бути впевнені у безпеці вашого авто, тому виконуємо свою роботу на найвищому рівні, дбаємо про всі деталі і нюанси інсталяції захисного та додаткового автообладнання.
Ми гарантуємо своєчасне виконання робіт.
Тому що цінуємо ваш час. Ви можете бути впевнені, що робота з вашим автомобілем буде виконана без затримок. Вже під час першої консультації ви можете дізнатися як довго будуть виконуватися ті чи інші послуги, щоб запланувати свій візит до нашого сервісу та час, проведений без транспортного засобу.
Ми обираємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Дослухаємося до його побажань та потреб, спільно обираємо найкраще рішення для кожного окремого автомобіля.
Справедливе співвідношення ціни та якості.
Вартість наших послуг залежить від різних факторів, зокрема: обраного обладнання, встановлення додаткових функцій, кількості блокувань, індивідуальних побажань клієнта. Однак якість нашої роботи ніколи не залежить від її вартості та завжди залишається найвищою.
Ми співпрацюємо з найкращими виробниками.
Pandora, StarLine, Призрак, Gazer, Teyes тощо. Завдяки цьому в LOCKER можливе встановлення найсучаснішого та найкращого обладнання, представленого на ринку. Ми йдемо в ногу з часом, тому постійно слідкуємо за доступними новинками наших партнерів.
Автосигналізації встановлюються авторським методом.
Це гарантує безперебійну роботу автомобілю та повну сумісність систем автозахисту з електронікою транспортного засобу, а також дає можливість встановлення додаткових блокувань і функцій.
Зв’яжіться з нам

Зв’яжіться з нами для обговорення дійсно вигідних умов.