Призрак-8L GSM

Головна > Каталог > Призрак-8L GSM

Сигналізація Призрак-8L це оптимальо скомпонована система охорони автомобіля, управління системами мікроклімату в салоні і моніторингу стану всіх систем. Даний пристрій володіє окремими елементами штучного інтелекту.

  • Зв’язок між брелоком і блоком керування сигналізацією не обмеженій відстанню між ними і здійснюється через бездротову технологію (стандарт GSM).
  • Пуск мотора машини реалізований дистанційним способом, тобто без застосування ключа, а за допомогою програми в вашому смартфоні.
  • Цей тип сигналізації базується на SLAVE-технології і має двоступеневий рівень захисту від злому, включаючи ідентифікацію особистості власника за допомогою радіопозначки (технологія Bluetooth).

Завдяки всім цим опціям сигналізація Призрак-8L є дуже технологічним і зручним для користувача рішенням. Без додаткових фінансових витрат власнику авто доступний сервіс Дозор. Він забезпечує постійний віддалений моніторинг параметрів роботи всіх агрегатів і систем машини, маршруту поїздок за вибраний період часу.