Призрак-840/BT

Головна > Каталог > Призрак-840/BT

«Призрак-840 / ВТ» – оновлена, 2020 модельного року, версія телематичного захисного комплексу. GSM-сигналізація була повністю перероблена і побудована на принципово новій топ-платформі, яка використовує найсучасніші технології. Незмінними залишилися тільки її висока надійність і функціонал, який добре себе зарекомендував у минулосу та був значно розширений. У «Призрак-840 / ВТ» з’явилася можливість використання бездротових технологій Bluetooth. Тепер доступні можливість використання бездротової периферії (підкапотний модуль, смартфон в якості мітки та ін.), а також бездротове налаштування системи в процесі установки. Збільшилася кількість входів і виходів центрального блоку сигналізації. Завдяки цьому на більшості сучасних автомобілів можна підключити функцію автозапуску без використання додаткових модулів.

Функціонал системи, як і раніше, здатний задовольнити запити найвимогливіших користувачів. Сигналізація оснащена компактною зовнішньою GSM-антеною, яка забезпечує відмінні показники якості зв’язку. Сигналізація включає в себе функції автозапуску з безключовим обхідником іммобілайзера і управління передпусковим підігрівачем – для комфортної експлуатації автомобіля, функції PINtoDrive і AntiHiJack, а також бездротове реле блокування двигуна для надійного захисту автомобіля від викрадення. Як і раніше, «Призрак-840 / ВТ» здатний ефективно протистояти спробам проникнення зловмисника до салону автомобіля.

Незважаючи на багате оснащення сигналізації, вона має можливості апгрейда. Сигналізація може бути дооснащена виносною GSM-антеною для отримання максимально можливої якості зв’язку, а також модулем GPS / ГЛОНАСС для визначення точних координат місцезнаходження автомобіля. Управління системою «Призрак-840 / ВТ» здійснюється штатним пультом автомобіля, а повний функціонал комплексу буде доступний при використанні оновленого мобільного додатку «Призрак» і телематичного сервісу «Дозор».