Призрак-830/BT

Головна > Каталог > Призрак-830/BT

«Призрак-830 / ВТ» – оновлена, 2019 модельного року, версія телематичного захисного комплексу. GSM-сигналізація була повністю перероблена і побудована на принципово новій платформі, яка використовує найсучасніші технології. Незмінними залишилися тільки її висока надійність і функціонал, що добре себе зарекомендував і який був значно розширений у новій версії.

  • У «Призрак-830 / ВТ» з’явилася можливість використання бездротових технологій Bluetooth. Тепер доступні функції бездротової периферії, а також бездротове налаштування системи в процесі установки.
  • Збільшилася кількість входів і виходів центрального блоку сигналізації. Завдяки цьому на більшості сучасних автомобілів можна підключити функцію автозапуску без використання додаткових модулів, особливо завдяки наявності вбудованого безключового обхідника іммобілайзера.

Для зручності керування сигналізацією в комплект входять дві радіомітки. За наявності радіомітки відбувається розпізнання власника, і відключення функцій PINtoDrive і AntiHiJack без необхідності введення PIN-коду. Для захисту вразливого каналу управління штатною системою охорони в автомобілі, обладнаному системою Keyless, передбачена функція перевірки наявності мітки. Цей захід не дозволить вимкнути режим охорони GSM-сигналізації Призрак за допомогою «підміни коду» штатної системи охорони автомобіля.

Все, що відбувається з автомобілем, автосигналізація Призрак-830 / ВТ дозволяє контролювати за допомогою мобільного додатку «Призрак» і телематичного сервісу «Дозор». Ці ж сервіси дозволяють керувати сигналізацією перебуваючи на будь-якій відстані від неї, оскільки якість стільникового зв’язку в цій сигналізації забезпечено застосуванням зовнішньої міні-GSM-антени.

Застосування GSM-сигналізації «Призрак-830BT» виводить зручність користування на новий рівень. Досить мати при собі мініатюрну радіопозначку (дві мітки входять в комплект), щоб сигналізація сама впізнала власника по її наявності. Таким чином будуть відключені функції PINtoDrive і AntiHiJack без необхідності введення PIN-коду. За допомогою радіопозначки можна реалізувати зручну функцію, при якій GSM-сигналізація «Призрак-830» під час виконання автозапуску вимкне режим охорони і відкриє автомобіль при наближенні до нього власника.

Зв’язок між радіоміткою і сигналізацією «Призрак-830» має частоту 2,4 ГГц. Для захисту переданої інформації застосовується технологія DDI (Digital Dynamic Identification). В її основі – діалоговий принцип обміну зашифрованою інформацією. Завдяки цьому технологія DDI не схильна до інтелектуальному злому.

Завдяки наявності радіопозначки сигналізація підійде власникам автомобілів зі штатною функцією безключового доступу – Keyless. Для захисту цього вразливого каналу управління штатною системою охорони передбачена спеціальна функція, яка перевіряє наявність Slim-мітки і не допускає зняття з охорони GSM-сигналізації при відключенні охорони штатним пультом автомобіля.

Управління сигналізацією, включення автозапуску і передпускового підігрівача можливо здійснювати за допомогою мобільного додатку «Призрак» і телематичного сервісу «Дозор». Висока якість зв’язку забезпечується наявністю в сигналізації зовнішньої міні-GSM-антени. Щоб сигналізація залишалася на зв’язку навіть в місцях з  найслабшим сигналом мережі, в конструкції передбачена можливість застосування опціональної виносної GSM-антени.