Призрак-5S/BT Slim

Головна > Каталог > Призрак-5S/BT Slim

Prizrak 5S / BT Slim укомплектований ОДНІЄЇ міткою ідентіфікаціі. Це ЄДИНА відмінність від моделі Prizrak 5S / BT.  Цей іммобілайзер з майбутнього! Чому? Тому що Prizrak-5S / BT зберіг всі переваги  іммобілайзеру Prizrak 500-й серії. Наприклад:

  • введення PIN-коду зі штатних кнопок,
  • двоконтурну аутентифікацію,
  • зручний режим сервісного обслуговування,
  • CAN-контролер на борту,
  • автоматичне підняття вікон та ін.

Але пропонує і принципово нову опцію! Іммобілайзер Prizrak 5S / BT створений на абсолютно новій Bluetooth-платформі, тому здатний перетворити Ваш гаджет в мітку для аутентифікації. Все що потрібно – завантажити безкоштовний мобільний додаток “Prizrak ID” (доступно як для Android, так і для iOS).

Гнучкість нового рішення полягає в можливості аутентифікації перед початком поїздки будь-яким з трьох способів: за допомогою мітки, PIN-коду штатними кнопками в салоні або мобільного пристрою. В іншому випадку іммобілайзер гарантовано заблокує роботу двигуна.
Отже, додаток “Prizrak ID” встановлено, смартфон грає роль радіопозначки. У Вас є вибір – зробити такий спосіб аутентифікації основним або допоміжним, наприклад, якщо забули або втратили Slim-мітку. Обидва варіанти розпізнавання власника виконуються ідентично автоматичним чином і не вимагають ніяких додаткових дій.