Послуги

Головна > Послуги
Послуги, на яких ми спеціалізуємось
Сигналізація на авто — найкращий захист від викрадення

Турбуєтеся про безпеку свого автомобілю? Не дарма! Ми знаємо, як зробити так, щоб ви спали спокійно, а ваше авто було надійно захищене. Головне завдання автосигналізації — повідомити про спробу викрадення та захистити ваш автомобіль від проникнення зловмисників до салону.

Кожна інсталяція захисної системи автосигналізації передбачає встановлення щонайменше двох електричних блокувань транспортного засобу —  в салоні і під капотом. Також для забезпечення максимального захисту підкапотного простору, ми пропонуємо нашим клієнтам механічний замок капоту, що вимагає автентифікації власника авто при кожному запуску двигуна. Варто підкреслити, що ми працюємо тільки з найсучаснішим обладнанням.

    • Які різновиди авто-захисту ми пропонуємо? До вибору власників авто:
  • брелочні системи захисту з унікальним методом кодування сигналу;
  • безбрелочні системи захисту, що забезпечують віддалений контроль безпеки автомобіля;
  • GSM-модулі, що дозволяють керувати захисною системою сигналізації мобільного пристрою за допомогою спеціального додатку;
  • блокування комфортного доступу Keyless;
  • іммобілайзери — встановлення окремого пристрою, який блокує запуск двигуна без спеціальної аутентифікації власника автомобілю;
  • секретна кнопка, що блокує запуск двигуна без попереднього введення
    секретного коду.

Сучасні системи автосигналізації також  дозволяють реалізувати такі додаткові функції, як дистанційний запуск двигуна, автоматичне підняття вікон автомобіля ввімкнення реєстратора після спрацювання сигналізації, контроль склоочисників тощо. Це забезпечує новий рівень комфорту автовласників, що можуть без зусиль віддалено контролювати окремі функції авто, заощаджуючи власний час та сили.

Зв’яжіться з нами

Зв’яжіться з нами для обговорення дійсно вигідних умов.